Успішно пройшли змагання велосотка «Білоцерківський стандарт»

09 вересня в м.Біла Церква відбулися змагання Велосотка «Білоцерківський стандарт».

Привітати учасників на старті завітав міський голова Геннадій Дикий: «Сьогодні у нас у місті справжнє спортивне свято. Саме такі заходи найкраще популяризують спорт, здоровий спосіб життя, що є для сучасності надзвичайно важливо, особливо для молоді. Я переконаний, що ви всі дістанетеся фінішу і всі будете переможцями. Бажаю всім успіху».

У велосипедних перегонах взяли участь 150 спортсменів, з усієї України, але переважна кількість з Білої Церкви та Білоцерківського району. Серед учасників змагань були як професіонали, так і аматори велоспорту.

Велосипедисти подолали  дистанцію 100 км. Маршрут пролягав м.Біла Церква, Білоцерківським та  Володарським районами.

Організатор Велосотки Білоцерківський стандарт Вікторія Бірюкова відмітила: «Метою заходу є популяризація активного способу життя, аматорського велоспорту. Оскільки це не гоночний формат, а марафонський, головною метою учасників є змогти подолати маршрут. На дистанції ми передбачили три контрольних пункти  у селах Бикова Гребля, Пархомівка, Щербаки. На контрольних пунктах волонтерами заходу буде організовано перепочинок велосипедистів з освіжаючими напоями, солодощами та гарячим харчуванням для поповнення сил. Крім спортивного інтересу, в місцях контрольних пунктів, учасники змагань матимуть можливість дізнатися про місцеві архітектурні пам’ятки, побувати у мальовничих природних місцевостях, аби проїхавшись нашим краєм побачити колоритну красу нашої Батьківщини».

Слід зауважити, що цьогорічні змагання називаються Велосотка Білоцерківський стандарт, оскільки місцеві велосипедисти – Білоцерківська велосотка має свій визначений маршрут, який називається – стандарт. Такий маршрут є унікальним в Україні, тому учасники мали змогу  проїхатися ним».

На старт змагань також завітав організатор першої в Україні велосотки в м.Одеса  Леонід Ржепижевський аби підтримати особисто кожного учасника. В Одесі аналогічні змагання відбуваються вже 36 років, тому учасники та організатори мають не аби який досвід та готові ділитися ним.

Білоцерківська велосотка тісно співпрацює з одеситами 2013 року. В рамках співпраці Одеська велосотка підтримала Білоцерківську, надавши можливість охочим учасникам змагань зареєструватися майже в два рази дешевше на наступні змагання в Одесі.

Фініш відбувся цього ж дня в урочищі Голендерня. За положенням змагань  офіційними переможцями стали всі учасники, які дісталися фінішу.

За підсумками змагань кубки та призи отримали перші учасники, хто дістався фінішу.

Серед чоловіків перемогу виборов- Борис Бакуринський (м.Київ, час -2год.06 хв.);

Фіналістом з числа жінок стала – Галтна Насонова (м.Київ, час – 2 год. 52 хв).

Номінації, які отримали заохочувальні призи: романтичні пари, які перетнули  фініш,  тримаючись за руки; сім’ї, які подолали дистанцію, з дітьми до 18 років та ін.

Окремі учасники отримали заохочувальні призи від спонсорів  та партнерів змагань.

У заході взяли участь секретар міської ради Вадим Кошель, представники громадськості.

<

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району