На Київщині пройшли магання з силового гімнастичного багатоборства

В с. Сошників відбулись змагання з силового гімнастичного багатоборства серед учнів закладів загальної середньої освіти на призи почесного громадянина Бориспільського району Михайла Яковича Корніяки.

Програма змагань складалась з трьох видів випробувань: підтягування на  перекладині у висі, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, згинання та розгинання рук в упорі на паралельних брусах.

У сумі триборства в особистому заліку ІІІ місце – Владислав Савчук (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Іван Молчан (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), І місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

В особистому заліку призові місця вибороли:

  • підтягування на  перекладині у висі: І місце – Іван Молчан (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ місце – Назар Коломієць (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Самсон Сім (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • згинання та розгинання рук в упорі лежачи: І місце – Вадим Довгаль (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ місце – Владислав Савчук (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
  • згинання та розгинання рук в упорі на паралельних брусах: І місце – Роман Бугай (Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІ місце – Нікіта Тригубчук (Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ місце – Владислав Савчук (Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

У змаганнях взяла участь дівчина – учениця Головурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Єлизавета Шкорупій.

Загальнокомандні місця розділились наступним чином: І місце – Ревнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце – Старинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери змагань отримали в нагороду грамоти та медалі.

Організатори змагань – Бориспільський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації.

<

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району